PROJE

Taahhüdümüz altındaki tüm işlerin projeleri, uzman elektrik mühendisleri ve uzman tekniker kadrosu tarafından müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümler ve sektördeki tüm teknolojik yenilikler uygulanarak yapılmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz projelerde müşterimizin bugünkü ihtiyaçlarının ötesinde gelecekteki gelişimlerine paralel olarak ihtiyaç duyabilecekleri tüm ayrıntılar düşünülmekte ve bu konuda oldukça titiz bir çalışma yürütülmektedir.

O.G. ve Trafo Tesisi Kurulumu
Busbar
Aydınlatma
Paratoner ve Topraklama
Data Sistemleri
CCTV
Yangın Sistemleri
Güvenlik ve Kamera Sistemleri
Jeneratör Projelendirme

TAAHHÜT

Proje kadromuzun hazırladığı projenin sahadaki uygulamalarında da uzman kadromuz; müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve uzun yıllar sorunsuz çalışan tesisler teslim etmek için çalışmaktadır.

Sanayi Tesislerinin Enerji Nakil Hatlarının Kurulumu
Trafo Tesislerinin Kurulumu
OG-AG Şalt Tesislerinin Kurulumu
Sanayi Tesislerinin İç Elektrik Tesisatlarının Yapımı
Kompazasyon Tesislerinin Yapımı

MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK

Müşavirlik hizmeti verdiğimiz kuruluşlara ve yapımını gerçekleştirdiğimiz tesislere bakım ve periyodik kontroller alanında uzman olan kadromuzla son derece titiz ve seri bir şekilde yürütmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz sanayi tesislerinin üretimi kesintiye uğratmamak çok önemlidir.

Bu nedenle Müşavirlik hizmeti verdiğimiz kuruluşlara ve yapımını gerçekleştirdiğimiz tesislere bakım ve periyodik kontroller alanında uzman olan kadromuzla son derece titiz ve seri bir şekilde yürütmekteyiz. Aynı zamanda hizmet verdiğimiz tesislerin işletme sorumluluğunu da yürütmekteyiz.